استقبال پزشکان عمومی از دعوت به همکاری انجمن

toghether world

پزشکان عمومی به ویژه در ماههای اخیر نشان داده اند که با انسجام و یکدلی در کنار هم از حقوق صنفی و جایگاه علمی خود دفاع می کنند، به همین دلیل بود که حضور نزدیک به ۲۰۰۰ نفر پزشک عمومی در دومین همایش جامع علمی پزشکان عمومی، تحسین جامعه پزشکی ایران را برانگیخت و نه تعجب آنان را. چند روز از این حضور و استقبال نگذشته بود که نمونه دیگر این همدلی را دوباره نظاره گر شدیم.

در یکی دو روز گذشته با معرفی سایت انجمن پزشکان عمومی از طریق سامانه پیامکی انجمن از پزشکان عمومی خواسته بودیم که در صورت تمایل به همکاری با سایت عدد ۱ را به سامانه مذکور ( شماره ۳۰۰۰۷۰۰۲۴۴ ) ارسال کنند. اما راستش را بخواهید انتظار نداشتیم در همین مدت بسیار کم، بیش از ۱۰۰۰ اعلام آمادگی ( تا این لحظه) از سوی همکاران فرهیخته خود دریافت کنیم؛ عددی که هنوز در حال افزایش است…

این شور و اشتیاق نه تنها انگیزه ما برای پیگیری مطالبات به حق جامعه پزشکان عمومی ایران چند برابر می کند، بلکه نویدبخش حرکتهای سازنده در جامعه پزشکان عمومی است. حرکتهایی که با قدمهای مصمم دهها هزار پزشک عمومی از سراسر ایران آینده بهتری را برای سلامت کشور، مردم و پزشکان به ارمغان خواهند آورد.

برای ارسال مطالب زیبایتان یا ارتباط با مدیریت سایت لطفا نظرات و نوشته هایتان را به آدرس زیر ارسال فرمایید:

adminmail

 

(Visited 468 times, 1 visits today)

درباره‌ Iranian Society General Physicians

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*