برگزاری گردهمایی پزشکان خانواده استان فارس


photo_2016-01-16_17-24-13

بنا به دعوت انجمن پزشکان عمومی شیراز، هتل همای این شهر صبح جمعه ۲۵ دی ماه پذیرای ۳۲۰ تن از پزشکان خانواده شهری از سراسر استان فارس بود.

هدف کارگروه پزشک خانوداه انجمن شیراز که بانی این نشست بود، هم اندیشی فراگیر برای ارائه دیدگاه ها و راهکارهای ممکن در راستای رفع موانع و مشکلات مشترک برنامه پزشک خانواده اعلام شده بود.

درابتدای این گردهمایی دکتر بهجو رییس انجمن شیراز، تاریخچه تشکیل و فعالیت ۱۶ ساله انجمن شیراز را به آگاهی حضار رساند، سپس دکتر تدین مسول کارگروه پزشک خانواده انجمن شیراز به شرح چگونگی همراهی و همگامی سازمان نظام پزشکی شیراز و انجمن با اجرای برنامه پزشک خانواده پرداخت.

photo_2016-01-16_17-24-56

پس ازآن دکتر متقیان دیگر عضو این کارگروه و مسول ابرگروه شبکه مجازی پزشک خانواده شهری فارس درباره لزوم اتحاد و انسجام جامعه پزشک خانواده استان برای پیشبرد منافع مردم و احقاق حقوق صنفی مجریان طرح سخنرانی کرد.

در ادامه دکتر شیری، دیگر عضو این کارگره در خصوص لزوم همکاری، اعتماد و پشتیبانی از انجمن صحبت نمود و اهمیت آن را برای پیشبرد اهداف خود و همچنین لزوم تشکیل شعب انجمن در شهرهایی از استان که انجمن شعبه ندارد یادآوری کرد.

سپس در یک گفتمان ابتکاری هشت نفر از حاضرین به نمایندگی از پزشکان مطب دار، شاغلین مراکر دولتی، پزشکان خانواده درمانگاه های خصوصی، پزشکان شهرستانهای فارس و همکاران بیشتر منتقد برنامه در صدر مجلس قرار گرفتند و مجریان برنامه دکتر بهجو، دکتر تدین، دکتر متقیان و دکتر شیری پرسش هایی را که حاضرین در نشست کتبا مطرح کرده و یا در ابر گروه پزشک خانواده جمع‌بندی شده بود، مطرح کرده و نمایندگان دیدگاه های خود را درپاسخ به سوالات مطرح کردند.

photo_2016-01-16_17-23-45

پس از این گفتمان ده نفر از شرکت کنندگان گردهمایی پشت تریبون قرار گرفتند و نقطه نظرات خود را در خصوص مواردی که مطرح نشده بود به جمع ارائه دادند. در پایان جلسه بیانیه نشست توسط دکتر حاجی اقایی، دیگر عضو هیات مدیره انجمن شیراز در ۱۸ بند قرائت شد و تک تک این بند ها با تشویق و حمایت حضار همراه گشت.

این نشست با دعوت از جمع برای حضور پرشور اعضا در هفدهمین مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن پزشکان عمومی شیراز در ۱۶ بهمن ۹۴ به پایان رسید.

photo_2016-01-16_17-24-36 photo_2016-01-16_17-24-31

 

(Visited 460 times, 1 visits today)

درباره‌ Iranian Society General Physicians

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*